Jestem, podobnie jak Ty, przeciętnym użytkownikiem Internetu. Mam dobrą pracę, wspaniałą rodzinę i jestem zdrowa. Do szczścia brakuje mi jedynie WOLNOŚCI FINANSOWEJ.
Chcę budzić się rano z myślą, że nie muszę jechać do pracy i pracować dla kogoś, chcę czuć, że mogę pozwolić sobie na wszystko, chcę wreszcie zacząć naprawdę żyć.

Jestem na tyle rozsądnym człowiekiem by wiedzieć, że pieniądze z nieba nie spadają dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zbudować plan, który pozwoli mi zrealizować moje marzenie.

Uznałam, że moim początkiem drogi do sukcesu będzie udział w Profesjonalnym Szkoleniu Giełdowym, które uzupełni moją wiedzę teoretyczną o informacje praktyczne w zakresie inwestowania na giełdzie. Kurs jest rewelacyjny i co za tym idzie nie należy do najtańszych i nie jestem w stanie przeznaczyć na niego prawie całej swojej miesięcznej pensji. Dlatego postanowiłam wygenerować dodatkowe środki finansowe w oparciu o Program Partnerski Plus500, które w całości przeznaczę na Szkolenie Giełdowe.

Program Plus500 polecili mi znajomi, którzy go już sprawdzili pod względem wypłacalności. Poza tym zarabiają w nim całkiem przyzwoite pieniądze. Nie widzę więc powodów, dla których mi miałoby to sprawić jakiś kłopot.

Aby wziąć udział we wspomnianym wcześniej treningu giełdowym potrzebuję 4900zł. W Programie partnerskim Plus500 zarabia się minimum 100$ od jednego poleconego RealTradera. Potrzebuję więc jedynie ok 17 RealTraderów aby zrealizować swoje marzenie.

Aby zmotywować się do działania jeszcze bardziej postanowiłam pokazać Ci jakie podejmuję kroki w celu zdobycia owych 17 użytkowników. Podzielę się też z Tobą całkiem za darmo swoimi wynikami ze sprzedaży jeśli zechcesz.

* Tak, chcę wiedzieć jak wygląda działalność partnerska w Plus500, podaję więc swój:

Uwaga, zapisując się na moją listę mailingową akceptujesz moją politykę prywatności, która jest prosta - nigdy nie udostępnię Twoich danych osobom trzecim. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Czy jesteś gotów zarobić razem ze mną te 4900zł, które przeznaczysz na co tylko zechcesz? Czy chcesz zobaczyć jakie działania podejmę w celu zdobycia 17 użytkowników w Plus500? Czy chcesz wiedzieć czy mi się udało? Zapisz się na listę a być może wkrótce pogratulujemy sobie nawzajem wspólnie zrealizowanego celu.

* Tak, chcę wiedzieć czy ci się uda zdobyć 17 użytkowników w Plus500, podaję więc:


Tak na zachętę wklejam zrzut ekranu z kwietnia 2013 - trochę po zakończeniu działań proponowanych w kursie ale wynik nadal - myślę - niezły :) Tak dla mnie jak i dla partnera. Ponad 12.000 dolarów w miesiąc!! Mi się podoba.

 
Copyright 2013 Mariola Wierzchowiak